środa, 1 sierpnia 2007

Let's start the dance..

Parafrazujac tytuł piosenki Bohannona niniejszym rozpoczynam działalność(czy krótką czy długą to sie zobaczy...) tego bloga..

Na wstępie chciałbym tylko napomnkąc iż to moj pierwszy w zyciu blog.. Jakos zawsze napawało mnie to obrzydzeniem i kojarzyło z 14-latkami co pojadły wszystkie rozumy jak dostały neostrade na gwiazdkę..ale nie o tym,nieważne.

O czym bedzie ten blog?Jak nie trudno sie pewnie domyslic..o disco.Tak,muzyce disco.Brzmi slabo?Kiczowato ,tandetnie?Disco to syf ,tandeta itp...No coz..Ile ludzi tyle opini.Ale w sumie jezeli wiedza ludnosci o disco konczy i zaczyna sie na Boney M i Village People a królami disco sa(byli?) Bee Gees to trudno sie wlasciwie dziwic..To slowo ma tak pejoratywny wydźwięk u nas w kraju jak mało które..na dodatek kojarzy sie z Italo Disco,gdzie 90% to rzeczywiście plastik i tandeta.

Jednak w tym blogu nie będzie Bee Gees.Nie będzie tez Boney M.Nie będzie nawet Village People!Tragedia..NOT

Prelude,Casablanca,West End,T.K Record,Atlantic, Maligator i oczywiście Salsoul, to tylko niektore z wytworni których wykonawców będziecie mieli tutaj okazje usłyszeć..

Zatem zapraszam do lektury,słuchania i dyskusji.Jedziemy.

I pamiętajcie - Disco Zwycięży.
To tyle.Post startowy.Testowy.123.Over.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

super stronka polecam wszystkim

Anonimowy pisze...

Co prawda minęło już sporo czasu odkąd założyłeś bloga i dopiero dziś trafiłem tu niemal przypadkowo, to śmiało mogę powiedzieć: Kontynuuj to dzieło. Dziś już mało jest takich ludzi, takich pasjonatów tego nurtu jak Ty. Ja również się do nich zaliczam, dlatego będę tu zaglądał.

Pozdrawiam
Wojtek

P.S. Disco (na pewno) zwycięży w tym natłoku muzycznego chłamu jakim dziś nas masowo rozgłośnie częstują.

Anonimowy pisze...

Jakby co, to jako Paulus zamieściłem comment w wątku Orlado Riva Sound. Odtąd będę tylko Paulusem, a Ty będziesz wiedział, że tak po prawdzie to napisał Wojtek z.. Ustronia.

Anonimowy pisze...

Kurczę..Nienawidzę błędów, a w poprzednim komentarzu napisałem "Orlado" zamiast 'Orlando". Sorry. Powodzenia!

Paulus

Anonimowy pisze...

Kubuś pisze tego bloga?

osses pisze...

nie mam pojęcia kto to Kubuś.Chyba lekka pomyłka.